Monit Drupal Connector (1.0.4-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Token
he: אסימון

en: Project not secure
he: פרוייקט לא מאובטח

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה סומן כלא בטוח על עדע צוות האבטחה של דרופל ואינו זמין יותר להורדה. מומלץ מאוד להשבית מיידית את כל מה שכלול בפרוייקט זה!

en: Project revoked
he: הפרוייקט בוטל

en: Project not supported
he: פרוייקט לא נתמך

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה לא נתמך יותר ואיננו זמין להורדה. מומלץ מאוד להפוך את כל מה שכלול בפרוייקט זה ללא זמין!

en: No available releases found
he: לא נמצאו מהדורות זמינות

en: Release revoked
he: גרסה בוטלה

en: Release not supported
he: מהדורה לא נתמכת

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
he: הגרסה שמותקנת אצלך לא נתמכת וכבר לא זמינה להורדה. מומלץ מאוד להשבית את כל מה שכלול בגרסה זו או לשדרג אותה!

en: Invalid info
he: מידע לא חוקי

en: About
he: אודות

en: Unknown release date
he: תאריך מהדורה לא ידוע

en: Failed to get available update data.
he: נכשל ביבוא מידע על עידכונים
