Monit Drupal Connector (1.0.4-alpha2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Token
oc: Geton (token)

en: Project not secure
oc: Projècte pas securizat

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
oc: Aqueste projècte es estat marcat coma insegur per l'equip de seguretat de Drupal e es pas mai disponible per baixar-se'l. Es fòrça recomandable desactivar qualsevol element inclús dins aqueste projècte!

en: Project revoked
oc: Projècte regetat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
oc: Aqueste projècte es revocat, e es pas mai disponible per baixar-se'l. Es fòrça recomandable desactivar qualsevol element inclús dins aqueste projècte!.

en: Project not supported
oc: Projècte pas supòrtat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
oc: Aqueste projècte no es supòrtat, e es pas mai disponible per baixar-se'l. Se recomanda desactivar qualsevol element inclús dins aqueste projècte.

en: No available releases found
oc: Cap de version pas disponibla

en: Release revoked
oc: Version revocada

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
oc: La version que teniu ara installada es revocada e es pas mai disponible per baixar-se-la. Es fòrça recomandable actualizar o desactivar qualsevol component inclús dins aquesta version.

en: Release not supported
oc: Version pas supòrtada

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
oc: La version que teniu ara installada no es supòrtada e es pas mai disponible per baixar-se-la. Es fòrça recomandable actualizar-la o desactivar qualsevol component inclús dins aquesta version.

en: Invalid info
oc: Informacion invalida

en: About
oc: A prepaus

en: Unknown release date
oc: Data de la version desconeguda

en: Failed to get available update data.
oc: Es pas estat possible d'obténer l'informacion d'actualizacion disponibla.

en: No available update data
oc: I a pas cap d'informacion d'actualizacion disponible
