Monit Drupal Connector (1.0.5-alpha2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Project not secure
el: Έργο μη ασφαλές!

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
el: Το έργο έχει χαρακτηριστεί ως μη ασφαλές από την ομάδα ασφαλείας του Drupal και δεν είναι πλέον διαθέσιμο για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει το έργο αυτό!

en: Project revoked
el: Το έργο έχει ανακληθεί

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
el: Το έργο έχει ανακληθεί και δεν είναι πλέον διαθέσιμο για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει το έργο αυτό!

en: Project not supported
el: Το έργο δεν υποστηρίζεται

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
el: Το έργο δεν υποστηρίζεται πλέον και δεν είναι διαθέσιμο για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει το έργο αυτό!

en: No available releases found
el: Δε βρέθηκαν διαθέσιμες εκδόσεις

en: Release revoked
el: Η έκδοση ανακλήθηκε

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
el: Η τρέχουσα έκδοση που έχετε εγκατεστημένη έχει ανακληθεί και δεν είναι πλέον διαθέσιμη για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει η έκδοση αυτή ή η αναβάθμισή της!

en: Release not supported
el: Η έκδοση δεν υποστηρίζεται

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
el: Η τρέχουσα έκδοση που έχετε εγκατεστημένη δεν υποστηρίζεται τώρα και δεν είναι πλέον διαθέσιμη για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει η έκδοση αυτή ή η αναβάθμισή της!

en: Invalid info
el: Μη έγκυρες πληροφορίες

en: About
el: Περί

en: Unknown release date
el: Άγνωστη ημερομηνία έκδοσης

en: Failed to get available update data.
el: Η λήψη διαθέσιμων στοιχείων ενημέρωσης απέτυχε.

en: No available update data
el: Δεν υπάρχουν στοιχεία ενημέρωσης
