Monit Drupal Connector (1.0.5-alpha2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Token
fi: Muuttuja

en: Project not secure
fi: Projekti on turvaton

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
fi: Drupalin turvallisuusryhmä on merkinnyt tämän projektin turvattomaksi, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat välittömästi käytöstä kaiken tähän projektiin liittyvän!

en: Project revoked
fi: Projekti on peruttu

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fi: Tämä projekti on peruttu, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat käytöstä kaiken tähän projektiin liittyvän!

en: Project not supported
fi: Projektia ei tueta

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fi: Tätä projektia ei enää tueta, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat käytöstä kaiken tähän projektiin liittyvän!

en: No available releases found
fi: Julkaisuja ei ole saatavilla

en: Release revoked
fi: Julkaisu on kumottu

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fi: Käytössäsi oleva julkaisu on peruttu, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat kokonaan käytöstä tämän julkaisun tai päivität sen.

en: Release not supported
fi: Julkaisua ei tueta

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fi: Käytössäsi olevaa julkaisua ei enää tueta, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat kokonaan käytöstä tämän julkaisun tai päivität sen.

en: Invalid info
fi: Virheelliset tiedot

en: About
fi: Tietoja

en: Unknown release date
fi: Tuntematon julkaisupäivämäärä

en: Failed to get available update data.
fi: Päivitystietojen lataus epäonnistui.

en: No available update data
fi: Päivitystietoja ei ole saatavilla
