Monit Drupal Connector (1.0.5-alpha2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Token
gl: Símbolos

en: Project not secure
gl: Proxecto inseguro

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
gl: Este proxecto foi calificado como inseguro pola equipa de seguridade de Drupal e non estará dispoñíbel para ser descargado. Recomendase a desactivación de todo o incluido neste proxecto!

en: Project revoked
gl: Proxecto pechado

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
gl: Este proxecto foi pechado, e non estará dispoñíbel para descargar. Recomendase desactivar todo o incluido neste proxecto!

en: Project not supported
gl: Proxecto non soportado

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
gl: Este proxecto xa non está soportado, e non estará dispoñíbel para descargar. Recomendase desactivar todo o incluido neste proxecto!

en: No available releases found
gl: Non hai liberacións dispoñíbeis atopadas

en: Release revoked
gl: Liberación pechada

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
gl: A edición actualmente instalada foi revogada e xa non está dispoñíbel para descarga. Recomendase encarecidamente que anove ou desactive todo o incluído nesta edición!

en: Release not supported
gl: Liberación non soportada

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
gl: A versión actualmente instalada xa non ten soporte, e non estará dispoñíbel para a descarga. É moi recomendábel desactivar ou actualizar todo o incluido nesta versión.

en: Invalid info
gl: info non válido

en: About
gl: Información

en: Unknown release date
gl: Data de liberación descoñecida

en: Failed to get available update data.
gl: Non se puido acceder os datos de actualización dispoñibles.

en: No available update data
gl: Non hai información sobre actualizacións dispoñíbel
