Monit Drupal Connector (1.0.5-alpha2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Token
hu: Vezérjel

en: Project not secure
hu: Nem biztonságos projekt

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
hu: A projektet a Drupal biztonsági csoportja nem biztonságosként jelölte meg, és már nem tölthető le. Javasolt azonnal kikapcsolni minden ezzel a projekttel járó funkciót.

en: Project revoked
hu: Visszavont projekt

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hu: A projektet visszavonták, és már nem tölthető le. Javasolt kikapcsolni minden ezzel a projekttel járó funkciót.

en: Project not supported
hu: Nem támogatott projekt

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hu: A projektet már nem támogatják, és már nem tölthető le. Javasolt kikapcsolni minden ezzel a projekttel járó funkciót.

en: No available releases found
hu: Nem található elérhető kiadás

en: Release revoked
hu: Visszavont kiadás

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hu: A projekt éppen telepített kiadását visszavonták, és már nem tölthető le. Erősen javasolt kikapcsolni minden ezzel a kiadással járó funkciót vagy frissíteni egy újabb elérhető kiadásra.

en: Release not supported
hu: Nem támogatott kiadás

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hu: A projekt éppen telepített kiadását már nem támogatják, és már nem tölthető le. Erősen javasolt kikapcsolni minden ezzel a kiadással járó funkciót vagy frissíteni egy újabb elérhető kiadásra.

en: Invalid info
hu: Érvénytelen információ

en: About
hu: Leírás

en: Unknown release date
hu: Ismeretlen kiadási dátum

en: Failed to get available update data.
hu: Nem sikerült az elérhető frissítések adatainak letöltése.

en: No available update data
hu: Nincs elérhető frissítés

en: Empty version
hu: Üres verzió

en: Invalid version: @existing_version
hu: Érvénytelen verzió: @existing_version
