Monit Drupal Connector (1.0.5-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hy: Ներկայումս տեղադրված Ձեր տարբերակը արդեն վերացվել է աջակցվում ներբեռնման համար: Անջատել ամեն ինչ ընդգրկված այս թողարկմանկամ արդիականացման հետ խիստ խորհուրդ է տրվում:

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hy: Ներկայումս տեղադրված Ձեր տարբերակը տվյալ պահին չի աջակցվում ներբեռնման համար: Անջատել ամեն ինչ ընդգրկված այս թողարկմանկամ արդիականացման հետ խիստ խորհուրդ է տրվում:

en: Invalid info
hy: Անվավեր տեղեկություն
