Monit Drupal Connector (1.0.5-alpha2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Project not secure
kk: Жоба қауіпсіз емес

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
kk: Этот проект помечен командой безопасности Drupal как небезопасный и более недоступен для скачивания. Немедленное отключение всего, включенного в этот проект, настоятельно рекомендуется!

en: Project revoked
kk: Жоба жойылды

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
kk: Этот проект аннулирован и более недоступен для скачивания. Отключение всего, включенного в этот проект, настоятельно рекомендуется!

en: Project not supported
kk: Жоба сәйкес келмейді

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
kk: Этот проект больше не поддерживается и больше не доступен для скачивания. Рекомендуется не использовать этот проект!

en: No available releases found
kk: Қолжатімді нұсқалар табылмады.

en: Release revoked
kk: Нұсқа қері шақырылды

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
kk: Сіздегі Drupal нұсқасы кері шақырылды және мұнан әрі жүктеу мүмкіндігі жоқ. Бұл нұсқадағы барлық қойындыларды өшіруіңіз немесе жаңартуыңыз жөн болар!

en: Release not supported
kk: Нұсқа қамсыздандырылмайды

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
kk: Установленная у вас версия более не поддерживается и недоступна для скачивания. Отключение всего, включенного в эту версию, или обновление настоятельно рекомендуется!

en: Invalid info
kk: Шынайы емес ақпарат

en: Unknown release date
kk: Белгісіз шығарылым күн-айы

en: Failed to get available update data.
kk: Қатынаулы жаңартылған деректерді алуға болмады

en: No available update data
kk: Қатынаулы жаңартылған деректер жоқ
