Monit Drupal Connector (1.0.5-alpha2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Project not secure
km: គម្រោង​មិន​មាន​សុវត្ថិភាព

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
km: គម្រោង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្លាក​គ្មាន​សុវត្ថិភាព​ដោយ​ក្រុម​សុវត្ថិភាព​របស់​ Drupal ហើយ​វា​មិន​មាន​សម្រាប់​ទាញ​យក​ទៀត​ឡើយ ។ ការ​បិទ​ជាបន្ទាន់​នូវ​គ្រប់យ៉ាង​ដែល​បាន​រួម​បញ្ចូល​ដោយ​គម្រោង​នេះ ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: Project revoked
km: គម្រោង​បាន​ដកហូត​វិញ

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
km: គម្រោង​នេះ​ត្រូវ​បាន​ដកហូត​វិញ ហើយ​មិន​មាន​សម្រាប់​ទាញ​យក​ទៀត​ឡើយ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​ដែល​រួម​បញ្ចូល​ដោយ​គម្រោង​នេះ ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: Project not supported
km: គម្រោង​មិន​បាន​គាំទ្រ

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
km: គម្រោង​នេះ​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ​ទៀត​ឡើយ ហើយ​ក៏​មិន​មាន​សម្រាប់​ទាញ​យក​ទៀត​ដែរ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​ដែល​រួម​បញ្ចូល​ដោយ​គម្រោង​នេះ ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: No available releases found
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​ចេញផ្សាយ

en: Release revoked
km: ការ​ចេញ​ផ្សាយ​បាន​ដក​ហូត​វិញ

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
km: ការ​ចេញផ្សាយ​ដែល​បាន​ដំឡើង​ថ្មីៗ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ដកហូត​វិញ ហើយ​​ក៏​មិន​មាន​សម្រាប់​ទាញ​យក​ទៀត​ឡើយ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​ដែល​រួម​បញ្ចូល​ក្នុង​ការ​ចេញផ្សាយ​នេះ ឬ​ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​ឡើង ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: Release not supported
km: ការ​ចេញផ្សាយ​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
km: ការ​ចេញផ្សាយ​ដែល​បាន​ដំឡើង​ថ្មីៗ​របស់​អ្នក ឥឡូវ​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ​ទេ ហើយ​ក៏​មិន​មាន​សម្រាប់​ទាញ​យក​ទៀត​ដែរ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​រួម​បញ្ចូល​ក្នុង​ការ​ចេញផ្សាយ​នេះ ឬ​ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​ឡើង ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: Invalid info
km: ព័ត៌មាន​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: About
km: អំពី

en: Unknown release date
km: មិន​ស្គាល់​កាលបរិច្ឆេទ​ការចេញផ្សាយ​

en: Failed to get available update data.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​យក​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន ។

en: No available update data
km: គ្មាន​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ទេ
