Monit Drupal Connector (1.0.5-alpha2) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Project not secure
nl: Project niet veilig

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Het Drupal-veiligheidsteam heeft dit project als onveilig gemarkeerd en is niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project direct uit te schakelen!

en: Project revoked
nl: Project ingetrokken

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: Project not supported
nl: Project niet langer ondersteund

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: No available releases found
nl: Geen uitgaven beschikbaar

en: Release revoked
nl: Versie ingetrokken

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De versie die u momenteel geïnstalleerd heeft is ingetrokken en niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van deze versie te verwijderen of te upgraden!

en: Release not supported
nl: Versie niet ondersteund

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De huidige uitgave wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om de website uit te schakelen of te upgraden.

en: Invalid info
nl: Ongeldige informatie

en: About
nl: Over

en: Unknown release date
nl: Onbekende uitgiftedatum

en: Failed to get available update data.
nl: Het was niet mogelijk om de updategegevens op te halen.

en: No available update data
nl: Geen updategegevens beschikbaar

en: Empty version
nl: Lege versie

en: Invalid version: @existing_version
nl: Ongeldige versie: @existing_version

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately uninstalling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project is onveilig gemarkeerd door het Drupal security team, en is niet langer beschikbaar als download. Het is aangeraden dit project en alles dat erbij hoort te verwijderen!

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Uninstalling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project is ingetrokken en is niet langer beschikbaar als download. Het is aangeraden dit project en alles dat erbij hoort te verwijderen!

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Uninstalling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project is niet langer ondersteund en is niet beschikbaar als download. Het is aangeraden dit project en alles dat erbij hoort te verwijderen!

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Uninstalling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De geïnstalleerde versie is ingetrokken en niet meer beschikbaar als download. Het is aangeraden dit project en alles dat erbij hoort bij te werken of te verwijderen!

en: Your currently installed release is now unsupported, is no longer available for download and no update is available. Uninstalling everything included in this release is strongly recommended!
nl: De geïnstalleerde versie wordt niet meer ondersteund en niet meer beschikbaar als download. Er is geen update beschikbaar. Het is aangeraden dit project en alles dat erbij hoort te verwijderen!

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Uninstalling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De geïnstalleerde versie wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar als download. Het is aangeraden dit project en alles dat erbij hoort bij te werken of te verwijderen!
