Monit Drupal Connector (1.2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Unknown
az: Naməlum

en: Project not secure
az: Layihə təhlükəsiz deyil

en: Project revoked
az: Layihə ləğv edildi

en: Project not supported
az: Layihə dəstəklənmir

en: No available releases found
az: Heç bir mövcud buraxılış tapılmadı

en: Release revoked
az: Buraxılış ləğv edildi

en: Release not supported
az: Buraxılış dəstəklənmir

en: Invalid info
az: Yanlış məlumat

en: About
az: Haqqında

en: Unknown release date
az: Naməlum buraxılış tarixi
