Monit Drupal Connector (1.2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Project not secure
ca: Projecte no segur

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte ha estat marcat com a insegur per l'equip de seguretat de Drupal i ja no està disponible per a baixar-se'l. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: Project revoked
ca: Projecte revocat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte està revocat, i ja no està disponible per baixar-se'l. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: Project not supported
ca: Projecte no suportat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte no està suportat, i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: No available releases found
ca: No s'han trobat noves versions disponibles

en: Release revoked
ca: Versió revocada

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ca: La versió que teniu ara instal·lada està revocada i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable actualitzar o inhabilitar qualsevol component inclòs en aquesta versió!

en: Release not supported
ca: Versió no suportada

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ca: La versió que teniu ara instal·lada no està suportada i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable actualitzar-la o inhabilitar qualsevol component inclòs en aquesta versió!

en: Invalid info
ca: Informació no vàlida

en: About
ca: Detalls

en: Unknown release date
ca: Data de la versió desconeguda

en: Failed to get available update data.
ca: No s'ha pogut obtenir la informació d'actualització disponible.

en: No available update data
ca: No hi ha informació d'actualització disponible

en: Invalid version: @existing_version
ca: Versió invàlida: @existing_version
