Monit Drupal Connector (1.2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Unknown
da: Ukendt

en: Token
da: Symbol

en: Project not secure
da: Projekt ikke sikkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
da: Projektet er markeret usikkert af Drupal sikkerhedsgruppe, og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt!

en: Project revoked
da: Projekt tilbagekaldt

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
da: Projektet er tilbagekaldt, og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt!

en: Project not supported
da: Projekt ikke understøttet

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
da: Projektet er ikke længere understøttet, og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt!

en: No available releases found
da: Ingen udgivelser til rådighed

en: Release revoked
da: Udgivelse tilbagekaldt

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
da: Den installerede udgivelse er blevet tilbagekaldt og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt eller opgradere!

en: Release not supported
da: Udgivelse ikke understøttet

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
da: Den installerede udgivelse understøttes ikke og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt eller opgradere!

en: Invalid info
da: Ugyldig information

en: About
da: Om

en: Unknown release date
da: Ukendt udgivelsesdato

en: Failed to get available update data.
da: Kunne ikke hente opdateringsdata.

en: No available update data
da: Ingen tilgængelige opdateringsdata
