Monit Drupal Connector (1.2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: No available releases found
ku: هیچ وەشانێکی ئامادە نەدۆزرایەوە

en: Release not supported
ku: ئەم وەشانە پشتیوانی نەکراوە

en: Invalid info
ku: زانیاریی نادرووست

en: About
ku: دەربارە

en: Unknown release date
ku: کاتی وەشان نەزانراوە

en: Failed to get available update data.
ku: سەرکەوتوو نەبوو لە هێنانی زانیاری دەربارەی نوێبوونەوە.
