Monit Drupal Connector (1.2.4-alpha2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Project not secure
ar: المشروع غير آمن

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ar: هذا المشروع غير آمن طبقا لفريق أمن دروبال، ولم يُعد متاحا للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذا المشروع حالا.

en: Project revoked
ar: المشروع مسحوب

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ar: لقد سُحب هذا المشروع ولم يُعد متاحا للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذا المشروع حالا.

en: Project not supported
ar: المشروع غير مدعوم

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ar: لقد توقف دعم هذا المشروع ولم يُعد متاحا للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذا المشروع حالا.

en: No available releases found
ar: لا تتوفر أي إصدارات

en: Release revoked
ar: سُحبت النسخة

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ar: لقد سُحبت النسخة المركبة حاليا ولم تعد متاحة للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذه النسخة أو الترقية.

en: Release not supported
ar: النسخة غير مدعومة

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ar: النسخة المركبة حاليا غير مدعومة الآن، ولم تعد متاحة للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذه النسخة أو الترقية.

en: Invalid info
ar: معلومات غير سليمة

en: About
ar: حول

en: Unknown release date
ar: تاريخ إصدار مجهول

en: Failed to get available update data.
ar: فشل في جلب بيانات التحديث المتاحة.

en: No available update data
ar: لا توجد بيانات تحديث متاحة.
