Monit Drupal Connector (1.2.4-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: About
lt: Apie

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Failed to get available update data.
lt: Nepavyko gauti galiojančių atnaujinimo duomenų.

en: No available update data
lt: Nėra galiojančių atnaujinimo duomenų
