Monit Drupal Connector (1.2.4-alpha2) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: Submit
no: Send

en: Unknown
no: Ukjent

en: Token
no: Symbol

en: Project not secure
no: Prosjekt er ikke sikkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet er merket som usikkert av Drupal sitt sikkerhetslag og er ikke lenger tilgjengelig for nedlasting. Øyeblikkelig deaktivering av alt som er del av dette prosjektet er sterkt anbefalt!

en: Project revoked
no: Prosjekt tilbakekalt

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet har blitt trukket tilbake, og kan ikke lastes ned lenger. Det anbefales på det sterkeste å deaktivere alt som hører til dette prosjektet!

en: Project not supported
no: Prosjektet er ikke støttet

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet støttes ikke lenger, og kan ikke lastes ned. Det anbefales på det sterkeste å deaktivere alt som hører til dette prosjektet!

en: No available releases found
no: Ingen tilgjengelige oppdateringer funnet

en: Release revoked
no: Utgivelse tilbakekalt

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
no: Den versjonen du har installert har blitt trukket tilbake, og kan ikke lastes ned lenger. Det anbefales på det sterkeste å oppgradere eller deaktivere alt som hører til denne versjonen!

en: Release not supported
no: Versjonen er ikke støttet

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
no: Den versjonen du har installert støttes ikke lenger, og kan ikke lastes ned. Det anbefales på det sterkeste å oppgradere eller deaktivere alt som hører til denne versjonen!

en: Invalid info
no: Ugyldig info

en: About
no: Om

en: Unknown release date
no: Ukjent utgivelsedato

en: Failed to get available update data.
no: Klarte ikke hente tilgjengelige opplysninger om oppdatering.

en: No available update data
no: Ingen tilgjengelige opplysninger om oppdatering

en: Empty version
no: Versjon er tom

en: Invalid version: @existing_version
no: Ugyldig versjon: @existing_version
