Monit Drupal Connector (1.0.6-alpha2) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Project not secure
bo: ལས་གཞི་ལ་ཉེན་ཁ་འདུག

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
bo: Drupal བདེ་འཇགས་རུ་ཁག་གིས་ལས་གཞི་འདིར་བདེ་འཇགས་མིན་པའི་རྟགས་བཀོད་ཟིན་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདི་དང་འབྲེལ་བའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: Project revoked
bo: ལས་གཞི་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་འདུག

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bo: ལས་གཞི་འདི་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་འདུག་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདིའི་བྱེད་ནུས་ཚང་མ་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: Project not supported
bo: ལས་གཞི་འདིར་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད།

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bo: ལས་གཞི་འདིར་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདིའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: No available releases found
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ནང་དོན་མ་རྙེད།

en: Release revoked
bo: པར་གཞི་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཟིན།

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན་པའི་པར་གཞི་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཟིན་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདིའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: Release not supported
bo: པར་གཞི་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན་པའི་པར་གཞི་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདིའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: Invalid info
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Unknown release date
bo: རྒྱུས་མེད་ཀྱི་འགྲེམ་སྤེལ་ཚེས་གྲངས

en: Failed to get available update data.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་ཚུར་ལེན་མ་ཐུབ།

en: No available update data
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་མི་འདུག
