Monit Drupal Connector (1.0.6-alpha2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Project not secure
eo: Projekto ne sekura

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
eo: Ĉi tiu projekto estis markita nesekura de la sekureca teamo de Drupalo, kajne plu elŝuteblas. Estas forte rekomendita tuj malŝalti ĉion rilate al ĉi tiu projekto!

en: Project revoked
eo: Projekto senvalidigita

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
eo: Ĉi tiu projekto estas senvalidigita, kaj ne plu elŝuteblas. Estas forterekomendita malŝalti ĉion rilate al ĉi tiu projekto!

en: Project not supported
eo: Projekto ne subtenata

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
eo: Ĉi tiu projekto estas ne plu subtenata, kaj ne plu elŝuteblas. Estas forterekomendita malŝalti ĉion rilate al ĉi tiu projekto!

en: No available releases found
eo: Neniuj disponeblaj eldonoj trovitaj.

en: Release revoked
eo: Eldono senvalidigita

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
eo: Via nuna instalita eldono estas malvalidigita, kaj ne plu elŝuteblas.Estas forte rekomendita malŝalti ĉion en ĉi tiu eldono!

en: Release not supported
eo: Eldono ne subtenata

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
eo: Via nuna instalita eldono ne plu estas subtenata, kaj ne plu elŝuteblas.Estas forte rekomendita malŝalti ĉion en ĉi tiu eldono!

en: Invalid info
eo: Nevalidaj informoj

en: Unknown release date
eo: Nekonata eldona dato
