Monit Drupal Connector (1.0.6-alpha2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Project not secure
sq: Projekt i pasigurt

en: Project revoked
sq: Projekt jashtë qarkullimit

en: Project not supported
sq: Suporti i fotografive

en: Release revoked
sq: Version jashtë qarkullimit

en: Release not supported
sq: Version i pasuportuar

en: Invalid info
sq: Përmbajtje e pavlefshme.

en: About
sq: Informacione

en: Unknown release date
sq: Datë e panjohur lëshimi

en: Failed to get available update data.
sq: Dështoi marrja e të dhënave të disponueshme për përditësim.

en: No available update data
sq: Asnjë e dhënë përditësimi në dispozicion.
