Monit Drupal Connector (1.0.6-alpha2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Token
tr: Simge

en: Project not secure
tr: Proje güvenli değil

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
tr: Bu proje Drupal güvenlik ekibi tarafından güvensiz olarak etiketlendi ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Project revoked
tr: Proje feshedildi

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
tr: Bu proje feshedildi ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Project not supported
tr: Proje desteklenmiyor

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
tr: Bu proje artık desteklenmiyor ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: No available releases found
tr: Kullanılabilir sürüm bulunamadı

en: Release revoked
tr: Sürüm feshedildi

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
tr: Kurulu sürümünüz feshedildi ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Release not supported
tr: Sürüm desteklenmiyor

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
tr: Şu anda kurulu sürümünüz artık desteklenmiyor ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Invalid info
tr: Geçersiz bilgi

en: About
tr: Hakkında

en: Unknown release date
tr: Bilinmeyen sürüm tarihi

en: Failed to get available update data.
tr: Mevcut güncelleme verisi alınamadı.

en: No available update data
tr: Mevcut güncelleme verisi yok
