Monit Drupal Connector (2.0.1-alpha2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Project not secure
it: Progetto non sicuro

en: Project revoked
it: Progetto ritirato

en: Project not supported
it: Progetto non supportato

en: No available releases found
it: Nessuna release disponibile trovata

en: Release revoked
it: Release ritirata

en: Release not supported
it: Release non supportata

en: Invalid info
it: Informazioni non valide

en: About
it: Informazioni

en: Unknown release date
it: Data di rilascio sconosciuta

en: Failed to get available update data.
it: Recupero delle informazioni sugli aggiornamenti disponibili non riuscito.

en: No available update data
it: Nessuna informazione sugli aggiornamenti disponibile
