Monit Drupal Connector (2.0.1-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Token
lv: Marķieris

en: Project not secure
lv: Projekts nav drošs

en: Project revoked
lv: Projekts atsaukts

en: Project not supported
lv: Projekts netiek atbalstīts

en: No available releases found
lv: Nav atrastas jaunākas versijas

en: Release revoked
lv: Izlaidums atsaukts

en: Release not supported
lv: Laidiens netiek atbalstīts

en: Invalid info
lv: Nederīga informācija

en: About
lv: Par
