Monit Drupal Connector (2.0.1-alpha2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Token
uk: Замінник

en: Project not secure
uk: Проект небезпечний

en: Project revoked
uk: Проект відкликано

en: Project not supported
uk: Проект не підтримується

en: No available releases found
uk: Доступних версій не знайдено

en: Release revoked
uk: Версію відкликано

en: Release not supported
uk: Версія не підтримується

en: Invalid info
uk: Неприпустима інформація

en: About
uk: Про модуль

en: Unknown release date
uk: Невідома дата версії

en: Failed to get available update data.
uk: Не вдалося отримати дані про доступні оновлення.

en: No available update data
uk: Дані про доступні оновлення відсутні

en: Empty version
uk: Порожня версія

en: Invalid version: @existing_version
uk: Хибна версія: @existing_version

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately uninstalling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Команда безпеки Drupal позначила цей проєкт як небезпечний і він більше не доступний для завантаження. Настійно рекомендується негайно видалити все, що включено до цього проєкту!

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Uninstalling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проєкт було відкликано, і він більше не доступний для завантаження. Настійно рекомендується видалити все, що включено до цього проєкту!

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Uninstalling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проєкт більше не підтримується та більше не доступний для завантаження. Настійно рекомендується видалити все, що включено до цього проєкту!

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Uninstalling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Поточну встановлену версію було відкликано, і вона більше не доступна для завантаження. Наполегливо рекомендується видалити все, що входить до цього випуску, або оновити!

en: Your currently installed release is now unsupported, is no longer available for download and no update is available. Uninstalling everything included in this release is strongly recommended!
uk: Поточна встановлена версія тепер не підтримується, і більше не доступна для завантаження, і оновлення не доступне. Настійно рекомендується деінсталювати все, що входить до цієї версії!

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Uninstalling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Поточна встановлена версія тепер не підтримується та більше не доступна для завантаження. Наполегливо рекомендується деінсталювати все, що входить до цієї версії, або оновити!
