Monit Drupal Connector (2.0.2-alpha2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Unknown
is: Ókent

en: Project not secure
is: Verkætlan ikki trygg

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
is: Hendan verkætlan er frámerkt sum ótrygg av trygdarliðinum hjá Drupal, og er tí ikki longur tøk at taka niður. Tað verður harðliga viðmælt at óvirkjað alt sum hoyrir til hesa verkætlan!

en: Project revoked
is: Verkætlan tikin aftur

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
is: Hendan verkætlan er tikin aftur, og er tí ikki longur tøk at taka niður. Tað verður harðliga viðmælt at óvirkjað alt sum hoyrir til hesa verkætlan!

en: Project not supported
is: Verkætlan ikki stuðlað

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
is: Hendan verkætlan verður ikki longur stuðlað, og er tí ikki longur tøk at taka niður. Tað verður harðliga viðmælt at óvirkja alt sum hoyrir til hesa verkætlan!

en: No available releases found
is: Ongar tøkar útgávur funnar

en: Release revoked
is: Útgáva tikin aftur

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
is: Tín verandi útgáva er tikin aftur, og er tí ikki longur tøk at taka niður. Tað verður harðliga viðmælt at óvirkjað alt sum hoyrir til hesa útgávu, ella at dagføra hana!

en: Release not supported
is: Útgáva ikki stuðlað

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
is: Tín verandi útgáva verður ikki longur stuðlað, og er tí ikki longur tøk at taka niður. Tað verður harðliga viðmælt at óvirkja alt sum hoyrir til hesa útgávu, ella at dagføra hana!

en: Invalid info
is: Ógildugir upplýsingar

en: About
is: Um

en: Unknown release date
is: Ókendur útgávudagur
