Monit Drupal Connector (2.0.2-alpha2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Project not secure
hr: Projekt nije siguran

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Ovaj projekt je označen kao nesiguran od strane sigurnosnog tima Drupala i nije ga više moguće preuzeti. Preporučljivo je odmah isključiti sve module unutar ovog projekta.

en: Project revoked
hr: Projekt je povučen

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Ovaj projekt je povučen i više nije na raspolaganju za preuzimanje. Toplo preporučamo isključenje i deinstalaciju svega vezanog uz ovaj projekat!

en: Project not supported
hr: Projekat nije podržan

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Daljni razvoj i podrška projektu su obustavljeni. Projekt više nije raspoloživ za preuzimanje. Savjetujemo isključenje svih servisa vezanih uz ovaj projekt.

en: No available releases found
hr: Nema dostupnih izdanja

en: Release revoked
hr: Inačica je povučena

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hr: Vaša trenuto instalirana inačica je povučena, i nije više na raspolaganju za preuzimanje. Isključivanje i deinstalacija svega što je sadržano u ovoj inačici ili njezina nadogradnja se toplo preporučuje!

en: Release not supported
hr: Nepodržano izdanje

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hr: Vaša trenutno instalirana inačica više nije nije podržana, i nije više na raspolaganju za preuzimanje. Preporuča se nadogradnja ili Isključenje i deinstalacija svega što je sadržano u ovoj inačici!

en: Invalid info
hr: Pogrešne informacije

en: About
hr: Opis

en: Unknown release date
hr: Nepoznat datum izdanja

en: Failed to get available update data.
hr: Nije uspjelo dohvaćanje dostupnih nadogradnji.

en: No available update data
hr: Nema podataka o nadogradnjama
