Monit Drupal Connector (2.0.2-alpha2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Token
pl: Wzorzec

en: Project not secure
pl: Projekt stanowi zagrożenie

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Zespół Drupala ds. bezpieczeństwa uznał, że projekt stanowi zagrożenie i w związku z tym nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: Project revoked
pl: Projekt anulowany

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Projekt został anulowany i nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: Project not supported
pl: Projekt nie jest obsługiwany

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Projekt nie jest już obsługiwany i nie można go pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, które powstały w ramach projektu!

en: No available releases found
pl: Nie znaleziono wydań

en: Release revoked
pl: Wydanie anulowane

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
pl: Aktualnie zainstalowane wydanie projektu zostało anulowane i nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników wydania lub zainstalowanie nowszego!

en: Release not supported
pl: Brak pomocy technicznej

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
pl: Aktualnie zainstalowane wydanie projektu nie jest już obsługiwane i nie można go pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników wydania lub zainstalowanie nowszego!

en: Invalid info
pl: Nieprawidłowe informacje

en: About
pl: O stronie

en: Unknown release date
pl: Data wydania nieznana

en: Failed to get available update data.
pl: Próba sprawdzenia informacji o aktualizacjach nie powiodła się.

en: No available update data
pl: Brak informacji o aktualizacjach
