Monit Drupal Connector (2.0.2-alpha2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Token
fa: توکن

en: Project not secure
fa: پروژه امن نیست

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه توسط تیم امنیتی دروپال ناامن شناخته شده است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن تمام محتویات این پروژه اکیدا توصیه می‌شود!

en: Project revoked
fa: پروژه باطل شده

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه ابطال شده است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. اکیدا توصیه می‌شود تمام اجزای پروژه را غیرفعال کنید.

en: Project not supported
fa: پروژه پشتیبانی نمیشود

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه دیگر پشتیبانی نمیشود و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن هرآنچه شامل این پروژه است بسیار ارجحیت دارد!

en: No available releases found
fa: هیچ انتشاری در دسترس نیست

en: Release revoked
fa: انتشار ابطال شده است.

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده کنونی ابطال شده است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن تمام اجزاء این انتشار یا به‌روزرسانی اکیدا توصیه می‌شود.

en: Release not supported
fa: انتشار پشتیبانی نمیشود

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده کنونی پشتیبانی نمیشود و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیر فعال نمودن هرآنچه شامل این پروژه است یا به‌روز رسانی آن بسیار ارجحیت دارد!

en: Invalid info
fa: اطلاعات نامعتبر

en: About
fa: درباره

en: Unknown release date
fa: تاریخ انتشار ناشناخته

en: Failed to get available update data.
fa: دریافت اطلاعات به‌روزرسانی‌های دسترس موفقیت‌آمیز نبود.

en: No available update data
fa: هیچ اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس نیست
