Monitoring (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (70 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Article
be: Артыкул

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Core
be: Ядро

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: never
be: ніколі

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Count
be: Колькасць

en: Warning
be: Увага

en: N/A
be: Не даступна

en: Details
be: Падрабязна

en: Table
be: Табліца

en: Verbose
be: Шматслоўны

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Arguments
be: Аргументы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Key
be: Ключ

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Info
be: Інфармацыя

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Maintenance mode
be: Рэжым абслугоўвання

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу
