Monitoring (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (46 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Track
mn: Трак

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Maintenance mode
mn: Засварын горим.
