Monitoring (8.x-1.10) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Ignore
br: Dianaout
