Monitoring (8.x-1.10) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Logs
mk: Дневници

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: Details
mk: Детали

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
