Monitoring (8.x-1.10) - en to pa translation catalogue (32 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Track
pa: ਟਰੈਕ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
