Monitoring (8.x-1.11) - en to my translation catalogue (52 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Table
my: ဇယား

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ

en: MB
my: မီဂါဘိုက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
