Monitoring (8.x-1.12) - en to az translation catalogue (76 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Display
az: Monitor

en: never
az: heç vaxt

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Last access
az: Son icazə

en: Severity
az: Ciddilik

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: N/A
az: Yox

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Directory
az: Kataloq

en: Table
az: Cədvəl

en: Ignore
az: İqnor et

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Result
az: Nəticə

en: Query
az: Sorğu

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Module name
az: Modul adı

en: Offset
az: Ofset

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik

en: Status message
az: Status mesajı
