Monitoring (8.x-1.12) - en to jv translation catalogue (63 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Article
jv: Artikel

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Core
jv: Inti

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Display
jv: Tampilan

en: never
jv: ora tau

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: Warning
jv: Weling

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Ignore
jv: Abai

en: Key
jv: Kunci

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Status message
jv: Status pesen

en: Maintenance mode
jv: Mode Ngrumati Situs

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Asc
jv: Urut Maju
