Monitoring (8.x-1.12) - en to ku translation catalogue (63 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Article
ku: وتار

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Core
ku: ناوکە

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: never
ku: هیچ کات

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: N/A
ku: نییە

en: OK
ku: باشە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Table
ku: خشتە

en: Key
ku: کلیل

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Info
ku: زانیاری

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن

en: MB
ku: م.ب.

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Maintenance mode
ku: شێوازی چاودێری

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
