Monitoring (8.x-1.12) - en to nn translation catalogue (55 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Article
nn: Artikkel

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: Path
nn: Sti

en: never
nn: aldri

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar

en: Table
nn: Tabell

en: Arguments
nn: Argument

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: seconds
nn: sekundar

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Info
nn: Informasjon

en: Track
nn: Spor

en: Apply
nn: Bruk

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Maintenance mode
nn: Vedlikehaldsmodus

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
