Monitoring (8.x-1.13) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: never
ky: эч качан

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: MB
ky: МБ

en: last »
ky: соңку »
