Monitoring (8.x-1.13) - en to ug translation catalogue (48 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Maintenance mode
ug: تور بېكەتنى ۋاقىتلىق توختىتىش ۋە ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
