Monitoring (8.x-1.14) - en to lt translation catalogue (97 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: never
lt: niekada

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: N/A
lt: N/D

en: OK
lt: Gerai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Directory
lt: Katalogas

en: Table
lt: Lentelė

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Result
lt: Rezultatas

en: Query
lt: Užklausa

en: Info
lt: Informacija

en: Track
lt: Sekti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Interval
lt: Intervalas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Usage
lt: Naudojimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Critical
lt: Kritinė

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: Make permanent
lt: Padaryti pastoviu

en: New users
lt: Nauji nariai

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsena

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį
