Monitoring (8.x-1.14) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ
