Monitoring (8.x-1.14) - en to sk translation catalogue (93 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Article
sk: Článok

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Core
sk: Jadro

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Display
sk: Zobraziť

en: never
sk: nikdy

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Warning
sk: Varovanie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Directory
sk: Adresár

en: Table
sk: Tabuľka

en: Verbose
sk: Sledovanie zmien

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Operator
sk: Operátor

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: seconds
sk: sekundy

en: Key
sk: Kľúč

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Query
sk: Dotaz

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Track
sk: Sledovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Percentage
sk: Percent

en: Apply
sk: Použiť

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Usage
sk: Využitie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Offset
sk: Ofset

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Maintenance mode
sk: Režim údržby

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu
