Monitoring (8.x-1.17) - en to hr translation catalogue (68 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Article
hr: Članak

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Core
hr: Jezgra

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Display
hr: Prikaz

en: never
hr: nikada

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Warning
hr: Upozorenje

en: N/A
hr: N/D

en: OK
hr: U redu

en: Details
hr: Detalji

en: Directory
hr: Imenik

en: Table
hr: Tablica

en: Verbose
hr: Skupno

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Threshold
hr: Prag

en: Key
hr: Ključ

en: Result
hr: Rezultat

en: Track
hr: Prati

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: Usage
hr: Upotreba

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Maintenance mode
hr: Vanmrežni režim.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
hr: Izvorišna slika pri %source_image_path nije nađena tijekom stvaranja ishodišne slike pri %derivative_path.
