Monitoring (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (50 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Article
af: Artikel

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Logs
af: Logboeke

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Path
af: Pad

en: never
af: nooit

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Update status
af: Opdateer status

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Table
af: Tabel

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
