Monitoring (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (61 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Core
km: សំខាន់

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: never
km: កុំ​

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Update status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ទាន់សម័យ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Count
km: រាប់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: N/A
km: គ្មាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Table
km: តារាង

en: Key
km: សំខាន់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Track
km: តាមដាន​

en: MB
km: មេកាបៃ

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Maintenance mode
km: របៀប​តំហែ​ទាំ

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
