Monitoring (8.x-1.5) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
