Monitoring (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (83 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Article
gl: Artigo

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Core
gl: Núcleo

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Path
gl: Ruta

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Display
gl: Visualización

en: never
gl: nunca

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Update status
gl: Estado de actualización

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Last access
gl: Último acceso

en: Severity
gl: Gravidade

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Conditions
gl: Condicións

en: Warning
gl: Alerta

en: N/A
gl: N/D

en: OK
gl: Aceptar

en: Details
gl: Detalles

en: Directory
gl: Directorio

en: Table
gl: Táboa

en: Verbose
gl: Detallado

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Operator
gl: Operador

en: Threshold
gl: Umbral

en: seconds
gl: segundos

en: Key
gl: Clave

en: Query
gl: Consulta

en: Info
gl: Información

en: Track
gl: Seguimento

en: Changed
gl: Cambiado

en: Interval
gl: Intervalo

en: Excluded
gl: Excluido

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Server
gl: Servidor

en: Usage
gl: Uso

en: Active users
gl: Usuarios/as activos/as

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Output
gl: Saída

en: Queues
gl: Colas

en: Timestamp field
gl: Campo de marca de tempo

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Maintenance mode
gl: Modo de mantemento

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.
