Monitoring (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (82 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Article
he: כתבה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Core
he: ליבה

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Display
he: תצוגה

en: never
he: אף פעם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Severity
he: חוּמרה

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Conditions
he: תנאים

en: Warning
he: אזהרה

en: N/A
he: -ללא-

en: Details
he: פרטים

en: Directory
he: סיפרייה

en: Table
he: טבלה

en: Ignore
he: התעלמות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Threshold
he: סף

en: Key
he: מפתח

en: Result
he: תוצאה

en: Query
he: שאילתה

en: Info
he: מידע

en: Track
he: מעקב

en: Changed
he: השתנה

en: Interval
he: מרווח

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Server
he: שרת

en: Usage
he: שימוש

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: Module name
he: שם מודול

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Timestamp field
he: שדה חותמת זמן

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Emergency
he: חירום

en: Maintenance mode
he: מצב תחזוקה

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.

en: Log entries
he: רשומות יומן

en: Default comments
he: תגובות ברירת המחדל
