Monitoring (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (84 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Article
et: Artikkel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Core
et: Tuum

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Display
et: Kuva

en: never
et: mitte kunagi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Conditions
et: Tingimused

en: Warning
et: Hoiatus

en: N/A
et: Puudub

en: OK
et: Olgu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Directory
et: Kataloog

en: Table
et: Tabel

en: Ignore
et: Eira

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Key
et: Võti

en: Result
et: Tulemus

en: Query
et: Päring

en: Track
et: Jälgi

en: Changed
et: Muudetud

en: Interval
et: Intervall

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: - Select -
et: - Vali -

en: Debug info
et: Silumise info

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Make permanent
et: Tee püsivaks

en: New users
et: Uued kasutajad

en: Maintenance mode
et: Hooldusrežiim

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Last accessed
et: Viimati kasutatud

en: Log entries
et: Logikanded

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida
